Roleski

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.

masa netto

masa netto

325 g

pojemność

cena za kilogram

16,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022193

5901044022193
Product offline
5.47 PLN NewCondition

Jogurt naturalny (70%), woda, cukier, pektyny, ziarno sezamu prażonego (2%), ocet winny biały, sól,  aromaty (zawierają sezam i gorczycę), barwnik: karoteny.


Na100 g15 g
Kalorie 64 kcal 10 kcal
Energia 270 kJ 41 kJ
Tłuszcz 1,3 g 0,2 g
Węglowodany 10 g 1,5 g
Białko 2,7 g <0,5 g
Sól 1,4 g 0,21 g

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.


marque:

Roleski


Roleski Roleski Sos do Wrapów Roleski Roleski Sos do Wrapów
i Kebabów 325 g
22,22zł/kg

prix: 7,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-03-22
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5