Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniaków
43

Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.

masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

21,44 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022896

5901044022896

prix: 9,11 zł

acheter 6 szt. pour 8.97 zł/szt
9.11 PLN 2027-08-31 NewCondition

pomidory (266 g na 100 g ketchupu), ocet jabłkowy, sól himalajska, przyprawy, aromat naturalny, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt  przypraw.


Na100 g20 g
Kalorie 46 kcal 9 kcal
Energia 194 kJ 39 kJ
Tłuszcz <0,5 g 0 g
Węglowodany 7,2 g 1,4 g
w tym cukier 5,3 g 1,1 g
Białko 2,2 g 0,4 g
Sól 1,5 g 0,31 g

Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:46przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Pikantny 425 g
21,15zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-07-20
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Meksykański 425 g
20,26zł/kg

prix: 8,61 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-06-10
Roleski Roleski Premium Ketchup Roleski Roleski Premium Ketchup
Sycylijski 425 g
20,24zł/kg

prix: 8,60 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-07-21
Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
conservateurs doux 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-06-20
Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
date d'expiration 2027-08-30
PRIX RÉDUIT -10%
Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
bouteille en plastique doux 480 g
12,58zł/kg

prix: 6,04 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-30
Roleski Légère marque de ketchup Roleski Légère marque de ketchup
450 g
16,73zł/kg

prix: 7,53 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-17
Roleski Roleski Ketchup łagodny Roleski Roleski Ketchup łagodny
worek XXL 2 kg
12,58zł/kg

prix: 25,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-12
Roleski ketchup doux Roleski ketchup doux
date d'expiration 2027-03-05
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
łagodny 465 g
19,61zł/kg

prix: 9,12 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-27
PRIX RÉDUIT -30%
Roleski Roleski Ketchup łagodny Roleski Roleski Ketchup łagodny
saszetka 15 ml
32,67zł/l

prix: 0,49 zł

PLN
1
107
date d'expiration 2026-11-14
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5