Roleski
55
Produkt zgodny z zamówieniem.
51
Wyjątkowe połączenie aromatycznych pomidorów z delikatną nutą przypraw teraz w poręcznym, jednorazowym opakowaniu o pojemności 15 ml. Nadaje niepowtarzalny charakter kanapkom, wędlinom, frytkom oraz przekąskom. Nie zawiera konserwantów.
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-14

pojemność

cena za litr

32,67 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019629

5901044019629

prix: 0,49 zł

0.49 PLN 2026-11-14 NewCondition
PRIX RÉDUIT -30%
Roleski Roleski Ketchup łagodny Roleski Roleski Ketchup łagodny
saszetka 15 ml
32,67zł/l

prix: 0,49 zł

PLN
1
96
date d'expiration 2026-11-14
pomidory (205 g na 100 g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy
Wartość energetyczna (kJ) 525 Wartość energetyczna (kcal) 124 Tłuszcz (g) <0,5 W tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) <0,1 Węglowodany (g) 28 W tym cukry (g) 27 Błonnik (g) Białko (g) 2,0 Sól (g) 2,7
Wyjątkowe połączenie aromatycznych pomidorów z delikatną nutą przypraw teraz w poręcznym, jednorazowym opakowaniu o pojemności 15 ml. Nadaje niepowtarzalny charakter kanapkom, wędlinom, frytkom oraz przekąskom. Nie zawiera konserwantów.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Grażyna , 2022-10-21 20:12:41Produkt zgodny z zamówieniem.



Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
conservateurs doux 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-06-20
Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
date d'expiration 2027-08-30
PRIX RÉDUIT -10%
Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
bouteille en plastique doux 480 g
12,58zł/kg

prix: 6,04 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-30
Roleski Légère marque de ketchup Roleski Légère marque de ketchup
450 g
16,73zł/kg

prix: 7,53 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-17
Roleski Roleski Ketchup łagodny Roleski Roleski Ketchup łagodny
worek XXL 2 kg
12,58zł/kg

prix: 25,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-12
Roleski ketchup doux Roleski ketchup doux
date d'expiration 2027-03-05
Włocławek Wloclawek ketchup doux Włocławek Wloclawek ketchup doux
380 g
18,39zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-09-30
Dagoma Dagoma Ketchup doux Dagoma Dagoma Ketchup doux
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-21
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
łagodny 465 g
19,61zł/kg

prix: 9,12 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-27
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Łagodny 425 g
21,44zł/kg

prix: 9,11 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-31
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5