Dagoma Ketchup doux Kaszubski

Dagoma
51Dagoma Ketchup doux Kaszubski
Dagoma Ketchup doux KaszubskiDagoma Ketchup doux Kaszubski
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

25,53 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720907

5901884720907

prix: 9,70 zł

acheter 10 szt. pour 9.55 zł/szt
9.70 PLN 2028-08-21 NewCondition
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,4 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Produkt polski
marque:Dagoma
Nom du produit réglementé par la loi:Ketchup łagodny. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Adresse de retour:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Włocławek Wloclawek ketchup doux Włocławek Wloclawek ketchup doux
    380 g
    18,39zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-09-30
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    épicé 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-07-30
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    date d'expiration
    2028-06-23
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
    date d'expiration 2027-08-30
    PRIX RÉDUIT -10%
    Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
    bouteille en plastique doux 480 g
    12,58zł/kg

    prix: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-30
    Roleski Légère marque de ketchup Roleski Légère marque de ketchup
    450 g
    16,73zł/kg

    prix: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-08-17
    Roleski Roleski Ketchup łagodny Roleski Roleski Ketchup łagodny
    worek XXL 2 kg
    12,58zł/kg

    prix: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-12
    Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
    200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-12-10
    Dagoma Dagomé délices Gdansk Dagoma Dagomé délices Gdansk
    moutarde , miel 200g 200 g
    22,60zł/kg

    prix: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-13
    Dagoma Dagomé moutarde 200g Dagoma Dagomé moutarde 200g
    Kashubian 200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-12-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5