Roleski
55
Nie tylko do nachosów.
51

Słodki, lekko ostry smak, rodem z Meksyku. Stworzony z myślą o nachosach, ale także
chipsach ziemniaczanych, paluszkach, kabanosach, czy marchewkach.

masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-16

pojemność

cena za kilogram

38,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044024685

5901044024685

prix: 8,48 zł

8.48 PLN 2027-04-16 NewCondition
przecier pomidorowy (49 %) cukier ocet spirytusowy pasta jalapeno (7 %) (papryka jalapeno czerwona i zielona (73 %), woda, sól, cukier) papryka czerwona (3,8 %) papryka zielona (3,8 %) skrobia modyfikowana sól cebula mielona czosnek mielony przyprawy
Wartość energetyczna 530 kJ / 125 kcal Tłuszcz <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g Węglowodany 29 g - w tym cukry 25 g Białko 1,3 g Sól 2,4 g

Słodki, lekko ostry smak, rodem z Meksyku. Stworzony z myślą o nachosach, ale także
chipsach ziemniaczanych, paluszkach, kabanosach, czy marchewkach.


À propos de la marque:
Adresse du producteur:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Tomasz , 2021-07-15 14:03:26Nie tylko do nachosów.



Dary Natury Dary Natury Sos Dary Natury Dary Natury Sos
z ostrej papryki 220 g
55,05zł/kg

prix: 12,11 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-30
Roleski Roleski Salsa Dip serowy Roleski Roleski Salsa Dip serowy
idealny 220 g
38,45zł/kg

prix: 8,46 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2027-04-18
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5