Roleski
53
Ostry sos wzmocniony suszoną papryką habanero to coś specjalnego dla tych, którzy lubią mocne doznania. Smaki Meksyku, Hawany i Karaibów zamknięte w butelce, która doda emocji przy każdym gotowaniu.
 
Odpowiedni dla wegan. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Sos z linii sosów ostrych. Poziom ostrości: bardzo ostry. Z dodatkiem chili i papryczki Habanero.
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

71,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044021189

5901044021189

prix: 8,53 zł

acheter 10 szt. pour 8.40 zł/szt
8.53 PLN 2027-07-24 NewCondition

Przecier pomidorowy (35%), cukier, woda, ocet winny jabłkowy, melas trzcinowy, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, papryka habanero (1,5%), mączka gorczycy, aromat naturalny.


na 100 g

Wartość energetyczna 564 kJ/133 kcal

Tłuszcz <0,5%

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 31 g

- w tym cukry 28 g

Białko 1,1 g

Sól 1,5 g


mączka gorczycy


Ostry sos wzmocniony suszoną papryką habanero to coś specjalnego dla tych, którzy lubią mocne doznania. Smaki Meksyku, Hawany i Karaibów zamknięte w butelce, która doda emocji przy każdym gotowaniu.
 
Odpowiedni dla wegan. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Sos z linii sosów ostrych. Poziom ostrości: bardzo ostry. Z dodatkiem chili i papryczki Habanero.

marque:

Roleski


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
    jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-12
    Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
    polonais 175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-26
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-06-23
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5