Roleski

Legendarny smak,inspirowany oryginalnymbrytyjskim Cheddarem. Idealny do nachosów,
krakersów, ale także tostów czy frytek

masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-18

pojemność

cena za kilogram

38,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044024692

5901044024692

prix: 8,46 zł

acheter 8 szt. pour 8.33 zł/szt
8.46 PLN 2027-04-18 NewCondition

woda, olej rzepakowy, ser topiony z serem wędzonym (9%), cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, musztarda stołowa (woda, ocet spirytusowy, gorczyca,  cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny), skrobia modyfikowana, sól, bekon (0,6%), czosnek smażony, naturalny aromat sera wędzonego gouda (0,3%), pieprz czarny, stabilizator: guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwasek cytrynowy; aromaty dymu wędzarniczego.


Wartość odżywcza na 100 g na 20 g % RWS
Wartość energetyczna 1545 kJ/309 kcal 309 kJ/75 kcal 4%
Tłuszcz 38 g 7,6 g 11%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g 0,8 g 4%
Węglowodany 6 g 1,2 g 0%
w tym cukry 5 g 1 g 1%
Białko 1,7 g 0,3 g 1%
Sól 1,4 g 0,3 g 5%


Legendarny smak,inspirowany oryginalnymbrytyjskim Cheddarem. Idealny do nachosów,
krakersów, ale także tostów czy frytek


À propos de la marque:
Adresse du producteur:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


Dary Natury Dary Natury Sos Dary Natury Dary Natury Sos
z ostrej papryki 220 g
55,05zł/kg

prix: 12,11 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-30
Roleski Roleski Salsa Dip Roleski Roleski Salsa Dip
paprykowy NOWOŚĆ 220 g
38,55zł/kg

prix: 8,48 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-16
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5