Radix-Bis Gruau

Radix
Radix-Bis GruauRadix-Bis Gruau
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

9,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000555

5907569000555

prix: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-03-31 NewCondition

płatki owsiane


Radix Radix-Bis flocons 5 Radix Radix-Bis flocons 5
date d'expiration 2027-03-17
Radix Radix Bis Płatki żytnie Radix Radix Bis Płatki żytnie
450 g
8,87zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-25
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet produit de la farine Bio Planet produit de la farine
d'avoine de l'agriculture écologique 300 g
17,37zł/kg

prix: 5,21 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-10
Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g
- BIO PLANET 300 g
18,57zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-06-11
Bio Planet avoine BIO 600 g - BIO Bio Planet avoine BIO 600 g - BIO
PLANET 600 g
13,32zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-12-10
Szczytno Les flocons d'avoine Szczytno Les flocons d'avoine
instantanés szytno 400 g
12,23zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-21
Radix Radix-Bis avoine sans gluten Radix Radix-Bis avoine sans gluten
400 g
24,98zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-16
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5