Pudliszki
51
masa netto

masa netto

610 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

19,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010645

5900783010645

prix: 11,67 zł

11.67 PLN 2028-01-22 NewCondition
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

prix: 11,55 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-12-10
woda, fasola biała gotowana 32 %, kiełbasa wieprzowa 8,5 % [mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny, przyprawy, majeranek, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca (E407), substancje stabilizujące (E450, E451), regulator kwasowości (E262), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250), jadalna osłonka (jelito wieprzowe)], koncentrat pomidorowy 4,5 %, boczek wieprzowy wędzony 3,3 % [boczek wieprzowy, woda, sól, substancje stabilizujące (E450, E331), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (E316), substancja zagęszczająca (E407), regulator kwasowości (E262), substancja konserwująca (E250)], skrobia modyfikowana, cukier, cebula 1,3 %, mąka pszenna, sól, czosnek, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, zioło), przyprawy (w tym pieprz czarny), zioła (w tym majeranek), naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna374 kJ / 90 kcal
Tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik3,8 g
Białko4,0 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera
smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez wzmacniaczy smaku
marque:Pudliszki
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
    au lard 500 g
    16,66zł/kg

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-01-22
    Primavika Primavika Fasola w sosie Primavika Primavika Fasola w sosie
    440 g
    26,66zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-07-22
    jemyjemy JemyJemy Fasolka jemyjemy JemyJemy Fasolka
    z po bretońsku 400 g
    19,25zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-08-17
    Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
    Rusiecki Fasolka 470 g
    24,74zł/kg

    prix: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-12-08
    Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
    date d'expiration 2028-01-30
    Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
    date d'expiration 2027-11-30
    Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
    date d'expiration 2028-01-31
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
    conservateurs 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-20
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
    tomates fraîches 300 ml
    13,70zł/l

    prix: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-19
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5