champignon Letcho épicé

Bonduelle
champignon Letcho épicéchampignon Letcho épicé
pojemność netto

pojemność netto

800 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

19,64 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281003408

5900281003408

prix: 15,71 zł

15.71 PLN 2027-10-01 NewCondition
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, papryka czerwona ostra i słodka mielona 0,06%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

do ryżu, do makaronu, do mięsa
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 800 ml
Conservation:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bonduelle champignon Letcho doux Bonduelle champignon Letcho doux
date d'expiration 2027-10-01
Bonduelle champignon Letcho Bonduelle champignon Letcho
épicé 500 ml
23,52zł/l

prix: 11,76 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-11-01
Szubryt Szubryt Leczo Szubryt Szubryt Leczo
po węgiersku 480 g
31,98zł/kg

prix: 15,35 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-17
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
date d'expiration 2027-12-31
Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
425 ml
16,47zł/l

prix: 7 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
mexicain 425 ml
21,18zł/l

prix: 9 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-11-30
Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
212 ml
21,37zł/l

prix: 4,53 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
170 ml
26,53zł/l

prix: 4,51 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2029-08-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5