Pesto Genovese bio

Alce Nero
51Pesto Genovese bio
Pesto Genovese bioPesto Genovese bio
BIO
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-26

pojemność

cena za kilogram

146,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004850200

8009004850200

prix: 18,99 zł

18.99 PLN 2028-03-26 NewCondition

pasta bazyliowa* (46%) (bazylia* (41%), olej słonecznikowy*, sól), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*, orzechy nerkowca*, ser parmezan Parmigiano Reggiano D.O.P* (2,5%) (mleko krowie*, sól, podpuszczka), ser pecorino* (mleko owcze*, podpuszczka, sól), sól, orzeszki piniowe* (0,9%), czosnek* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Alce Nero pesto de courgettes bio Alce Nero pesto de courgettes bio
    date d'expiration 2029-04-15
    Alce Nero pesto rouge des tomates Alce Nero pesto rouge des tomates
    organiques séchées 130 g
    116,69zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-25
    Alce Nero Alce Nero Pesto Alce Nero Alce Nero Pesto
    bazyliowe z tofu 130 g
    146,08zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-27
    Alce Nero Alce Nero Koncentrat Alce Nero Alce Nero Koncentrat
    Pomidorowy 28% 130 g
    82,38zł/kg

    prix: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-10-14
    Le Pepe Le Pepe Pesto z bazylii Le Pepe Le Pepe Pesto z bazylii
    date d'expiration
    2028-11-11
    Bio Planet Bio Planet Pesto Bio Planet Bio Planet Pesto
    Zielone BIO 140 g
    89,00zł/kg

    prix: 12,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-01-01
    Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
    300 ml
    24,67zł/l

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-10-30
    Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2029-05-05
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5