huile vierge de tomates ail et basilic

Kujawski
huile vierge de tomates ail et basilichuile vierge de tomates ail et basilic
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-19

pojemność

cena za litr

38,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012004858

5900012004858

prix: 9,70 zł

9.70 PLN 2027-11-19 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3624 kJ/881 kcal
Tłuszcz / w tym:97,3 g
- kwasy nasycone 7,3 g
Węglowodany 1,1 g
- w tym cukry 0,9 g
Białko 0,3 g
Sól 0,1 g
Omega 3*7,7 g
* naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
marque:Kujawski
Conservation:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:ZT „Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-18
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
99,24zł/l

prix: 24,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-24
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
1 litr

prix: 12,18 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-03-04
Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
19,99zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-03
PRIX RÉDUIT -10%
Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
250 ml
28,76zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-21
Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
słonecznikowy 250 ml
42,56zł/l

prix: 10,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-01-22
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
250 ml
38,72zł/l

prix: 9,68 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-10-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5