huile d'olive extra vierge

Alce Nero
53huile d'olive extra vierge
Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
huile d'olive extra viergehuile d'olive extra vierge
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-23

pojemność

cena za litr

93,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500037

8009004500037

prix: 70,37 zł

70.37 PLN 2027-08-23 NewCondition

oliwa z oliwek extra virgin* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
marque:Alce Nero
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
    vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
    19,99zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-03
    Brochenin omega d'huile de Brochenin omega d'huile de
    tournesol 6 j bio 750 ml
    30,12zł/l

    prix: 22,59 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-01
    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
    première pression à froid 500 ml
    62,52zł/l

    prix: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    prix: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-01
    Alce Nero Alce Nero Olive huile Alce Nero Alce Nero Olive huile
    extra vierge enfants BIO 250 ml
    129,36zł/l

    prix: 32,34 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-16
    Basso Basso Oliwa z wytłoczyn Basso Basso Oliwa z wytłoczyn
    oliwek 1 litr

    prix: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-12-30
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5