Bouffe Gruau Cranberry Framboise

Kupiec
25
Zbyt slodkieBouffe Gruau Cranberry Framboise
55
5Bouffe Gruau Cranberry Framboise
45Bouffe Gruau Cranberry Framboise
Warto spożywać owsianki „Coś na ząb” ponieważ: są łatwe i szybkie w przygotowaniu (3 minuty i gotowe); są bardzo odżywcze, dostarczają dużo energii; stanowią źródło błonnika, który reguluje funkcje ruchowe przewodu pokarmowego, a także absorbuje z organizmu człowieka metale ciężkie takie jak: kadm, ołów i rtęć; wspomagają proces odchudzania (są bardzo sycące); dostarczają organizmowi witaminy B6, B1 i kwas pantotenowy; zawierają NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe); dostarczają mnóstwo składników odżywczych przy niewielkiej ilości kalorii; obniżają poziom złego cholesterolu we krwi; wpływają korzystnie na skórę i włosy (głównie dzięki zawartości witamin z grupy B); dostarczają nam niezbędnych witamin i minerałów;
Bouffe Gruau Cranberry FramboiseBouffe Gruau Cranberry Framboise
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

54,20 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747171421

5906747171421

prix: 2,71 zł

2.71 PLN 2027-08-30 NewCondition

płatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, malina liofilizowana 1,6%, żurawina liofilizowana 0,4%, aromat naturalny


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1560 kJ
Wartość energetyczna370 kcal
Tłuszcz5,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany64 g
- w tym cukry21 g
Błonnik7,8 g
Białko13 g
Sól0,2 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera 1 porcję

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto spożywać owsianki „Coś na ząb” ponieważ: są łatwe i szybkie w przygotowaniu (3 minuty i gotowe); są bardzo odżywcze, dostarczają dużo energii; stanowią źródło błonnika, który reguluje funkcje ruchowe przewodu pokarmowego, a także absorbuje z organizmu człowieka metale ciężkie takie jak: kadm, ołów i rtęć; wspomagają proces odchudzania (są bardzo sycące); dostarczają organizmowi witaminy B6, B1 i kwas pantotenowy; zawierają NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe); dostarczają mnóstwo składników odżywczych przy niewielkiej ilości kalorii; obniżają poziom złego cholesterolu we krwi; wpływają korzystnie na skórę i włosy (głównie dzięki zawartości witamin z grupy B); dostarczają nam niezbędnych witamin i minerałów;
Caractéristiques:nowa receptura!, 3 minuty i gotowe!, wysoka zawartość błonnika
marque:Kupiec
Autres informations:Jedna porcja dostarcza (50 g): energia 780 kJ 185 kcal 9% w 100 g: 1560 kJ / 370 kcal *%RWS * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Zawartość opakowania przesypać do kubka i zalać 125 ml wrzącej wody. Dobrze wymieszać. Produkt gotowy do spożycia po 3 minutach.
Type d'emballage:Zgrzewane
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2019-10-10 23:14:05Zbyt slodkie
  • 2015-09-14 08:14:405



Kupiec Bouillie de bouffe aux Kupiec Bouillie de bouffe aux
pruneaux 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec Bouillie de bouffe avec des Kupiec Bouillie de bouffe avec des
fraises 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-30
Kupiec Bouffe de gruau pomme Kupiec Bouffe de gruau pomme
- banane 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-08-30
Inka Inka Serdeczne Owsiane Inka Inka Serdeczne Owsiane
serduszka 50 g
63,40zł/kg

prix: 3,17 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-03-09
Melvit Melvit porridge de remise Melvit Melvit porridge de remise
en forme secrète avec des fruits et chia 350 g
22,46zł/kg

prix: 7,86 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-12-11
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Lubella mlekołaki céréales Lubella mlekołaki céréales
coquilles de chocolat 250 g
23,96zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
400 g
11,48zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
400 g
17,03zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Kupiec semoule Kupiec semoule
400 g
12,78zł/kg

prix: 5,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Kupiec gruau de sarrasin grillées Kupiec gruau de sarrasin grillées
4 sacs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-31
Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
sacs de 100g 400 g
12,00zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec couscous Kupiec couscous
300 g
25,03zł/kg

prix: 7,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec rôti sac de gruau de Kupiec rôti sac de gruau de
sarrasin 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5