riz blanc à grain long 4 sacs de 100g

Kupiec
55
Ok.riz blanc à grain long 4 sacs de 100g
415riz blanc à grain long 4 sacs de 100g
Ryż biały to najbardziej popularna odmiana ryżu w kuchniach całego świata. Podczas procesu tzw. „polerowania" pozbawiony jest łupiny, otrębów i zarodka, dzięki czemu zawdzięcza swój biały kolor. Ma krótki czas gotowania i delikatny smak.
riz blanc à grain long 4 sacs de 100griz blanc à grain long 4 sacs de 100g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172000114

5902172000114

prix: 4,80 zł

4.80 PLN 2027-08-30 NewCondition
ryż biały 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1460 kJ / 344 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany77 g
- w tym cukry<0,5 g
Błonnik2,4 g
Białko6,7 g
Sól0,02 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu (50 g).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryż biały to najbardziej popularna odmiana ryżu w kuchniach całego świata. Podczas procesu tzw. „polerowania" pozbawiony jest łupiny, otrębów i zarodka, dzięki czemu zawdzięcza swój biały kolor. Ma krótki czas gotowania i delikatny smak.
Caractéristiques:Polska Marka, wysoka jakość zbóż
marque:Kupiec
Nom du produit réglementé par la loi:Ryż biały.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • Marek , 2026-01-21 16:13:31Ok.



Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
400 g
17,03zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Cenos à grains longs 4x100g de Cenos à grains longs 4x100g de
riz blanc 400. g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec riz au jasmin Kupiec riz au jasmin
400 g
19,70zł/kg

prix: 7,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-06-30
Cenos riz brun naturel - longue Cenos riz brun naturel - longue
4x100g 400. g
11,65zł/kg

prix: 4,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-30
Sonko sachets riz au jasmin 4 x Sonko sachets riz au jasmin 4 x
100g 400 g
19,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-02-11
Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-26
Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
400 g
19,65zł/kg

prix: 7,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-07-21
Melvit Melvit ryż biały 4x100 Melvit Melvit ryż biały 4x100
400 g
14,50zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-04-20
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
400 g
11,48zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Kupiec semoule Kupiec semoule
400 g
12,78zł/kg

prix: 5,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Kupiec gruau de sarrasin grillées Kupiec gruau de sarrasin grillées
4 sacs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-31
Kupiec couscous Kupiec couscous
300 g
25,03zł/kg

prix: 7,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec rôti sac de gruau de Kupiec rôti sac de gruau de
sarrasin 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5