Metelliana
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

14,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225642043

8002225642043

prix: 5,82 zł

5.82 PLN 2028-06-30 NewCondition

Fasola, woda, sól.


Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2030-04-30
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2030-05-30
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
Metelliana Metelliana Mieszanka 4 Metelliana Metelliana Mieszanka 4
odmian 400 g
14,55zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-07-31
Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
biała Canellini 400 g
13,38zł/kg

prix: 5,35 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-07-31
Metelliana tomates Metalli Metelliana tomates Metalli
pelées hachées 690 g
11,58zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-31
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-31
Metelliana Metelliana pomidory Metelliana Metelliana pomidory
bez skórki 400 g
15,35zł/kg

prix: 6,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-29
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5