Metelliana
52
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-31

pojemność

cena za kilogram

14,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225641862

8002225641862

prix: 5,82 zł

5.82 PLN 2028-07-31 NewCondition

Fasola jaś, biała drobna ciecierzyca, fasola czerwona, woda, sól.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
    conserve 400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2030-05-30
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
    400g BIO - BIO IDEA 400 g
    18,20zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-26
    Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
    czerwona Kidney 400 g
    14,55zł/kg

    prix: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2028-06-30
    Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
    biała Canellini 400 g
    13,38zł/kg

    prix: 5,35 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-07-31
    Metelliana tomates Metalli Metelliana tomates Metalli
    pelées hachées 690 g
    11,58zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-08-31
    Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
    w zalewie 400 g
    13,80zł/kg

    prix: 5,52 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-05-31
    Metelliana Metelliana pomidory Metelliana Metelliana pomidory
    bez skórki 400 g
    15,35zł/kg

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-29
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5