Lubella Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

25,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004487

5900049004487

prix: 12,99 zł

12.99 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator. lecytyny, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1594 kJ / 377 kcal
tłuszcz4,5 g
w tym kwasy nasycone1,2 g
węglowodany71 g
w tym cukry25 g
błonnik8,4 g
białko9,0 g
sól0,28 g
witamina D0,88 µg (18 %)*
tiamina (witamina B1)0,36 mg (33 %)*
niacyna (witamina B3)4,4 mg (28 %)*
witamina B60,25 mg (18 %)*
fosfor142 mg (20 %)*
żelazo4,6 mg (33 %)*
cynk1,5 mg (15 %)*
mangan1,5 mg (75 %)*
*referencyjne wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
Caractéristiques:pełne ziarno, bez syropu glukozowego, oleju palmowego, duuuża paczka, Polska Marka
marque:Lubella
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Cini chrupersy
Nom du produit réglementé par la loi:Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.
Conservation:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL
Adresse de retour:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
10,72zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-12-27
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-01-09
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,42zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-11-13
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
błyskawiczne 500 g
11,34zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-22
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie BIO 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-10-13
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-05-17
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
górskie 500 g
6,56zł/kg

prix: 3,28 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-01-13
Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
céréales maïs 250 g
23,08zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-07-31
Lubella mlekołaki céréales Lubella mlekołaki céréales
coquilles de chocolat 250 g
23,96zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-30
Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
) 400 g
14,63zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-09-30
Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
Penne Rigate ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
Gnocchi ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5