la BIO IDEA

Produkt pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Przecier pomidorowy Passata Rustica to produkt będący bazą wielu dań kuchni włoskiej.
Idealne wyselekcjonowane składniki są myte, po czym przepuszczane są przez sita. Rezultatem jest specjalny przecier, łącznie z pestkami i skórkami, który zachowuje wszystkie cechy świeżych pomidorów.
Cenny smak i zapach świeżego pomidora powoduje, że dania przyrządzane z Passata Rustica są aromatyczne, wyjątkowe i bardzo apetyczne.
Świetny dodatek do dań nie wymagających długiego gotowania.
Zaproś włoskie aromaty do swojej kuchni!

BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-30

pojemność

cena za kilogram

20,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496900029

8717496900029

prix: 13,64 zł

13.64 PLN 2028-12-30 NewCondition

pomidory*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 129 kJ/31 kcal
Tłuszcz: 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 4,5 g
w tym cukry: 3,3 g
Białko: 1,4 g
Sól: <0,1 g


Produkt pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Przecier pomidorowy Passata Rustica to produkt będący bazą wielu dań kuchni włoskiej.
Idealne wyselekcjonowane składniki są myte, po czym przepuszczane są przez sita. Rezultatem jest specjalny przecier, łącznie z pestkami i skórkami, który zachowuje wszystkie cechy świeżych pomidorów.
Cenny smak i zapach świeżego pomidora powoduje, że dania przyrządzane z Passata Rustica są aromatyczne, wyjątkowe i bardzo apetyczne.
Świetny dodatek do dań nie wymagających długiego gotowania.
Zaproś włoskie aromaty do swojej kuchni!


la BIO IDEA La Bio Idea Przecier la BIO IDEA La Bio Idea Przecier
Pomidorowy 680 g
15,25zł/kg

prix: 10,37 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
z bazylią BIO 680 g
19,87zł/kg

prix: 13,51 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Primavika houmous naturel Primavika houmous naturel
160 g
60,38zł/kg

prix: 9,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-01
Primavika tahini naturel Primavika tahini naturel
185 g
56,22zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-03
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
blancs Hansel BIO 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
rouges BIO rein 400 g
21,25zł/kg

prix: 8,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-09-01
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea pois la BIO IDEA La Bio Idea pois
chiches BIO 400 g
20,60zł/kg

prix: 8,24 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-10-01
la BIO IDEA la BIO IDEA tomate la BIO IDEA la BIO IDEA tomate
Pelati sans peau conserve BIO 400 g
21,25zł/kg

prix: 8,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
orkiszowa 260 g
64,88zł/kg

prix: 16,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-22
la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
w suszone 190 g
88,58zł/kg

prix: 16,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5