Kruger
55
Bardzo dobre szybkie kisielki.
53
Pyszna i wygodna przekąska z kawałkami truskawek!
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

41,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716993981

5901716993981

prix: 1,25 zł

1.25 PLN 2028-04-30 NewCondition
Cukier, skrobia, 3% truskawki liofilizowane; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, aromaty, naturalny aromat, witamina C (kwas L-askorbinowy); barwniki: antocyjany i kurkumina.
Produkt może zawierać mleko.

Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu w 100g:
wartość energetyczna 255 kJ/60 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 15 g
w tym cukry 8,6 g
błonnik 0 g
białko 0 g
sól 0,04 g
witamina C 7,3 mg (9%**)

Pyszna i wygodna przekąska z kawałkami truskawek!

Conservation:
Przechowywać w suchym miejscu.

Instructions de préparation:
Do kubka wlać 175 ml wrzącej wody (¾ kubka). Wsypać powoli zawartość torebki, cały czas mieszając. Energicznie mieszać łyżeczką do uzyskania gładkiej konsystencji.

Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-07-08 18:07:12Bardzo dobre szybkie kisielki.



Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
, gelée de fraise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
douce gelée d'Apple 30 g
55,33zł/kg

prix: 1,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
moment cerise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker le goût sucré du Dr. Oetker le goût sucré du
temps de gelée d'abricot 30 g
55,67zł/kg

prix: 1,67 zł

PLN
1
34
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker le goût sucré du Dr. Oetker le goût sucré du
temps de gelée de citron 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2027-07-31
Delecta saveur tasse de fruits de Delecta saveur tasse de fruits de
gelée de fraise 30 g
54,00zł/kg

prix: 1,62 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-08-30
Delecta fruits de la forêt de la Delecta fruits de la forêt de la
saveur des fruits tasse de gelée 30 g
54,00zł/kg

prix: 1,62 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-09-30
Kruger 100 comprimés Kruger 100 comprimés
d'édulcorant 100 tabl.

prix: 5,85 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-30
Kruger renforcement de comprimés Kruger renforcement de comprimés
solubles 20 pcs vitamine C 20 szt.

prix: 7,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-06-30
Kruger comprimés effervescents Kruger comprimés effervescents
avec le goût de magnésium citron 20 tabl.

prix: 8,42 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-07-30
Kruger 300 comprimés édulcorant Kruger 300 comprimés édulcorant
300 tabl.

prix: 12,35 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-30
Kruger viva édulcorant en Kruger viva édulcorant en
date d'expiration 2029-06-30
Kruger comprimés effervescents de Kruger comprimés effervescents de
multivitamines avec le goût de l'orange 90 g
88,78zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Żelazo Kruger Krüger Vital Power Żelazo
20 tabl.

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-03-30
Kruger Krüger Błonnik Kruger Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5