Knorr
51
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich! To smakowita kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację w chińskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Do potraw chińskich? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju kawałki kurczaka i warzyw lub, w wersji roślinnej – tofu i fasolkę szparagową albo inne warzywa, które lubisz. W oddzielnym naczyniu wymieszaj Fix z wodą i dodaj do podsmażanego mięsa lub warzyw, a całość zagotuj i gotuj przez następne 5-8 minut. Podawaj potrawę z ulubionym ryżem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne lub gulasz węgierski i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
masa netto

masa netto

37 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

112,97 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522996485

8710522996485

prix: 4,18 zł

acheter 19 szt. pour 4.12 zł/szt
4.18 PLN 2027-10-30 NewCondition
składniki: skrobia, sos sojowy w proszku (sos sojowy (SOJA, PSZENICA), sól, maltodekstryna), marchew (14 %), aromaty, sól jodowana, SELER (4,5 %), papryka zielona (3 %), grzyby chrusty (2,7 %), czerwona papryka (2,7 %), ekstrakt drożdżowy, imbir (1,6 %), curry (1,6 %) (kurkuma, pieprz cayenne, imbir, kmin, czarny pieprz, kolendra, liść laurowy, lubczyk), mielona papryka (1,2 %), olej kukurydziany, pędy bambusa (1 %), por, maltodekstryna, sok z cytryny, sól, kmin, pieprz cayenne
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1282 kJ/306 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone0,6 g
Węglowodany56 g
w tym cukry12 g
Błonnik7,3 g
Białko9,7 g
Sól13,3 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja dania = 347 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich! To smakowita kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację w chińskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Do potraw chińskich? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju kawałki kurczaka i warzyw lub, w wersji roślinnej – tofu i fasolkę szparagową albo inne warzywa, które lubisz. W oddzielnym naczyniu wymieszaj Fix z wodą i dodaj do podsmażanego mięsa lub warzyw, a całość zagotuj i gotuj przez następne 5-8 minut. Podawaj potrawę z ulubionym ryżem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne lub gulasz węgierski i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Caractéristiques:- Knorr Fix Do potraw chińskich to kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której z łatwością przygotujesz pyszne, aromatyczne danie w stylu chińskim, - Knorr Fix pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść pyszne, szybkie, orientalne danie, a jego przyrządzenie zajmie Ci kilkanaście minut!, - Knorr Fix Do potraw chińskich możesz przyrządzić zarówno z mięsem, jak i w wersji wegetariańskiej, a obie propozycje przygotowania znajdziesz na opakowaniu, - Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład pełen warzyw pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa, - Łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich nie zawiera konserwantów ani barwników, - Knorr Fix Do potraw chińskich to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy, orientalny smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Fix do potraw chińskich.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Przygotuj: 400 g piersi z kurczaka 200 g ryżu 120 g pora 100 g marchewki 100 g papryki 3 łyżki oleju 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Kurczaka pokrój w cienkie paseczki i podsmaż na niewielkiej ilości oleju. 2) Dodaj pora, marchewkę i paprykę pokrojone w paseczki. Smaż całość przez 5 minut. 3) Fix dokładnie wymieszaj z 250 ml zimnej wody i dodaj do mięsa. Zagotuj całość, mieszając od czasu do czasu. Gotuj na wolnym ogniu przez około 5-8 minut. Danie podawaj z ugotowanym ryżem. Roślinna inspiracja: 1) Kurczaka zastąp podsmażonym tofu i fasolką szparagową. 2) Danie znakomicie uzupełni mieszanka warzywna w orientalnym stylu i dodatek świeżego imbiru.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
    g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
    148,67zł/kg

    prix: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
    soupe de betteraves 53 g
    84,91zł/kg

    prix: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
    et croûtons 22 g
    86,36zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
    12 g
    158,33zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
    soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
    146,15zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
    soup with croutons 15 g
    122,00zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-30
    Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
    date d'expiration 2027-10-30
    Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
    date d'expiration 2027-09-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5