Jamar Pulpa Pomidorowa Jamar to produkt brandowany znakiem „Produkt Polski”, powstały ze 100% polskich pomidorów. Idealna i bardzo dobrze wyczuwalna struktura pomidora pozwala wykorzystać naszą pulpę jako bazę do zup, sosów, dań mięsnych oraz wegetariańskich. Spróbujcie mocy polskiego pomidora!
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100855

5901844100855

prix: 4,99 zł

acheter 12 szt. pour 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-09-30 NewCondition
pomidory, Otrzymano ze 138 g pomidorów na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia133 kJ / 31 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,0 g
- w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko1,4 g
Sól0 g

Pulpa Pomidorowa Jamar to produkt brandowany znakiem „Produkt Polski”, powstały ze 100% polskich pomidorów. Idealna i bardzo dobrze wyczuwalna struktura pomidora pozwala wykorzystać naszą pulpę jako bazę do zup, sosów, dań mięsnych oraz wegetariańskich. Spróbujcie mocy polskiego pomidora!
Caractéristiques:Produkt polski, prosty skład, 100 % pomidorów, bez soli, z pola do puszki
Avertissement de sécurité:Produkt zawiera fragmenty skórek.
marque:Jamar
À propos de la marque:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nom du produit réglementé par la loi:Pulpa pomidorowa klasyczna. Pomidory drobno krojone. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku/denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.
Recettes:Przepis na pyszny makaron: 1. Na rozgrzanej oliwie zeszklij drobno posiekaną cebulkę. 2. Dodaj pulpę i czosnek. Podgrzewaj na małym ogniu, mieszając tak, aby wydobyć z pulpy to, co w niej najlepsze. 3. Dopraw solą, pieprzem i swoimi ulubionymi ziołami. Podgrzewaj jeszcze kilka minut. 4. Ugotuj swój ulubiony makaron i dodaj go do sosu. Wymieszaj całość i serwuj z tartym serem, który pysznie rozpuści się na gorącym makaronie. Smacznego!
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
Pelati conserve 400 g
22,85zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
Rolnik tomates jus Rolnik tomates jus
400 g
10,28zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
classique 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-10-04
Podravka tomates entières sans Podravka tomates entières sans
peau 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-09-21
Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
12,50zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-09-26
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-08-30
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
pois légumes 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-12-31
Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
pois, maïs 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-01-31
Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
fruits mélangés 600 g
14,68zł/kg

prix: 8,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-31
Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
400 g
12,80zł/kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-31
Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
380 g
14,92zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5