Jamar Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203573

5906716203573

prix: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (140 g pomidorów na 100 g produktu), cebula (5 %), cukier, sól, skrobia modyfikowana, czosnek (0,5 %), olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, bazylia (0,5 %), zioła, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia240 kJ / 57 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,3 g
- w tym cukry8,0 g
Błonnik2,4 g
Białko1,7 g
Sól1,2 g

Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Caractéristiques:szybkie i łatwe danie
marque:Jamar
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Préparation et utilisation:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z makaronem.
Recettes:Sprawdź nasz przepis na sos boloński z mięsem. Składniki: olej do smażenia, 300 g mielonego mięsa wieprzowo-wołowego, sos boloński Jamar, 400 g min. makaronu, opcjonalnie ser do posypania lub świeże zioła. Przygotowanie: Smaż mięso 15 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzewaj całość kilka minut. Gotowy sos wyłóż na ugotowany makaron. Całość możesz posypać tartym serem lub świeżymi ziołami. Smacznego!
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Dawtona Dawtona Sos boloński Dawtona Dawtona Sos boloński
z bazylią 520 g
13,96zł/kg

prix: 7,26 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-12
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
pois légumes 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-12-31
Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
pois, maïs 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-01-31
Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
fruits mélangés 600 g
14,68zł/kg

prix: 8,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-31
Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
400 g
12,80zł/kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-31
Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
380 g
14,92zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-04-30
Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5