Accueil goûte la sauce Knorr rôti lumineux

Knorr Jasny sos do pieczeni Knorr Ulubione Smaki to prawdziwa kulinarna perła. Jego unikalna receptura i starannie dobrane składniki sprawiają, że jest on niezastąpionym dodatkiem nie tylko do potraw mięsnych jako sos do mięsa, ale także do innych lubianych dań, takich jak marchewka z groszkiem czy pieczone ziemniaki. Sos Knorr wzbogaca bowiem smak potraw, dodając im głębi i wyrazistości. Jego delikatny aromat i kremowy, karmelowy posmak doskonale komponują się z różnymi rodzajami mięsa, takimi jak wołowina, wieprzowina czy drób. Sos ten wspaniale współgra także z innymi potrawami, zachwycając swoją gęstą, bogatą i pełną smaku konsystencją. Dzięki niemu każda pieczeń nabiera niepowtarzalnego charakteru i staje się prawdziwą ucztą dla podniebienia. Kolejną zaletą sosu pieczeniowego Knorr jest łatwość i szybkość przygotowania. Wystarczy rozpuścić zawartość opakowania w gorącej wodzie, gotować przez 1 minutę i gotowe! Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz od razu cieszyć się wyjątkowym smakiem sosu. Sos pieczeniowy jasny Knorr jest produktem wysokiej jakości. Zawarte w nim przyprawy i warzywa są uprawiane w zrównoważony sposób i gwarantują autentyczny smak i aromat, który podbije serca Twoich gości. Odkryj tajemnicę wyjątkowych smaków z sosem pieczeniowym jasnym Knorr i spraw, aby Twoje potrawy zyskały niepowtarzalny charakter. Koniecznie sprawdź także inne warianty sosów Knorr. Może do gustu przypadnie Ci ciemny sos do pieczeni albo sosy sałatkowe?
Accueil goûte la sauce Knorr rôti lumineuxAccueil goûte la sauce Knorr rôti lumineux
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

184,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900300543663

5900300543663

prix: 4,62 zł

4.62 PLN 2027-05-30 NewCondition
skrobia modyfikowana, mąka PSZENNA, aromaty, prażona cebula w proszku (7,7 %), maltodekstryna, sól jodowana, mineralna sól potasowa, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy i inozynian disodowy, tłuszcz palmowy, preparat serwatkowy (MLEKO), LAKTOZA, przyprawy (papryka (0,9 %), ziele angielskie, pieprz czarny (0,1%)), cukier, syrop karmelowy
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia118 kJ/29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
Węglowodany5,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,9 g
Sól0,95 g
* % referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
** 1 porcja = 75 ml. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji sosu.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Jasny sos do pieczeni Knorr Ulubione Smaki to prawdziwa kulinarna perła. Jego unikalna receptura i starannie dobrane składniki sprawiają, że jest on niezastąpionym dodatkiem nie tylko do potraw mięsnych jako sos do mięsa, ale także do innych lubianych dań, takich jak marchewka z groszkiem czy pieczone ziemniaki. Sos Knorr wzbogaca bowiem smak potraw, dodając im głębi i wyrazistości. Jego delikatny aromat i kremowy, karmelowy posmak doskonale komponują się z różnymi rodzajami mięsa, takimi jak wołowina, wieprzowina czy drób. Sos ten wspaniale współgra także z innymi potrawami, zachwycając swoją gęstą, bogatą i pełną smaku konsystencją. Dzięki niemu każda pieczeń nabiera niepowtarzalnego charakteru i staje się prawdziwą ucztą dla podniebienia. Kolejną zaletą sosu pieczeniowego Knorr jest łatwość i szybkość przygotowania. Wystarczy rozpuścić zawartość opakowania w gorącej wodzie, gotować przez 1 minutę i gotowe! Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz od razu cieszyć się wyjątkowym smakiem sosu. Sos pieczeniowy jasny Knorr jest produktem wysokiej jakości. Zawarte w nim przyprawy i warzywa są uprawiane w zrównoważony sposób i gwarantują autentyczny smak i aromat, który podbije serca Twoich gości. Odkryj tajemnicę wyjątkowych smaków z sosem pieczeniowym jasnym Knorr i spraw, aby Twoje potrawy zyskały niepowtarzalny charakter. Koniecznie sprawdź także inne warianty sosów Knorr. Może do gustu przypadnie Ci ciemny sos do pieczeni albo sosy sałatkowe?
Caractéristiques:- Sos do pieczeni jasny Knorr Ulubione Smaki doskonale wzbogaca każde danie, nie tylko mięsne, - Ten sos do mięsa ma bogaty, kremowy smak, który podkreślają ulubione przyprawy i warzywa, takie jak ziele angielskie, pieprz czy papryka, - Sos pieczeniowy Knorr wspaniale wzbogaci smak Twoich dań, podkreślając ich wyjątkowość, - W składzie nie znajdziesz ani barwników, ani konserwantów, a sam sos to mieszanka przypraw i warzyw uprawianych w zrównoważony sposób, - Przygotowanie go zajmuje tylko minutę – wystarczy przyrządzić go według przepisu na opakowaniu i sos do pieczeni gotowy, - Ten sos do pieczeni wspaniale doda smaku wielu potrawom kuchni polskiej
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Sos do pieczeni jasny.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1) Zawartość opakowania wsyp do 300 ml gorącej wody i dokładnie wymieszaj. 2) Doprowadź do wrzenia i gotuj na małym ogniu ok. 1 min. od czasu do czasu mieszając. Gotowy sos idealnie pasuje do pieczonej cielęciny (450 g), gotowanych ziemniaków (400 g) i marchewki z groszkiem (400 g).
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
106,29zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
i Burgerów 370 g
19,62zł/kg

prix: 7,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-28
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
soupe de betteraves 53 g
84,91zł/kg

prix: 4,50 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-01-30
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
et croûtons 22 g
86,36zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5