Hades - pâtes pour le soin des pierres tombales -

Hades
Hades - pâtes pour le soin des pierres tombales -Hades - pâtes pour le soin des pierres tombales -
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

51,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902865002098

5902865002098

prix: 15,42 zł

15.42 PLN NewCondition
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

prix: 12,87 zł

PLN
1
5
Tytan Pierre titane de Tytan Pierre titane de
propres 500g pulvérisation et la rouille - salles de bains

prix: 9,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-12
Kamix mesurer liquide détartrage Kamix mesurer liquide détartrage
500 ml
38,84zł/l

prix: 19,42 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Appliances 2x75g Kamix Kamix Appliances 2x75g
détartrage automatique 150 g
69,33zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Środek w płynie Kamix Kamix Środek w płynie
500 ml
35,52zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-23
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

prix: 11,59 zł

PLN
1
12
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

prix: 9,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-10-30
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

prix: 19,87 zł

PLN
1
12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5