Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.

masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-22

pojemność

cena za kilogram

104,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907627470771

5907627470771

prix: 13,12 zł

13.12 PLN 2026-11-22 NewCondition
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
103,92zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-15
Wartości odżywcze
 na 100 g
Wartość energetyczna 3162 kJ / 769 kcal
Tłuszcz 85 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 60 g
Węglowodany 0,5 g
w tym cukry 0,5 g
Białko 0,5 g
Sól 0 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 3162    
Wartość energetyczna (kcal) 769    
Tłuszcz (g) 85    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 60    
Węglowodany (g) 0.5    
w tym cukry (g) 0.5    
Białko (g) 0.5    
Sól (g) 0

Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.


Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
Warlubie 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-08
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Sobik montagne de beurre de pat Sobik montagne de beurre de pat
300 g
44,83zł/kg

prix: 13,45 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2026-10-23
Sobik montagne osełeczka mini- Sobik montagne osełeczka mini-
beurre 100 g
50,00zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-23
Mlekovita Mlekovita beurre Mlekovita Mlekovita beurre
clarifié 250 g
60,88zł/kg

prix: 15,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-21
Piątnica Piątnica beurre Piątnica Piątnica beurre
supplémentaire de 82% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5