Dary Natury
41
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-04

pojemność

cena za kilogram

44,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741004857

5902741004857

prix: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-04-04 NewCondition
woda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
Dary Natury
Type d'emballage:Słoik
Adresse de retour:Koryciny 73
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
    200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-12-10
    Dagoma Dagomé délices Gdansk Dagoma Dagomé délices Gdansk
    moutarde , miel 200g 200 g
    22,60zł/kg

    prix: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-13
    Dagoma Dagomé moutarde 200g Dagoma Dagomé moutarde 200g
    Kashubian 200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-12-10
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
    z korzenia 100 g
    189,90zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
    ziele 25 g
    270,40zł/kg

    prix: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do drobiu BIO 30 g
    260,67zł/kg

    prix: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    prix: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-03-01
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    prowansalska 20 g
    429,50zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
    z topinamburu BIO 500 g
    65,52zł/kg

    prix: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
    z żołędzi BIO 500 g
    33,52zł/kg

    prix: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-04
    Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
    30 g
    254,00zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-01-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5