Pois chiches cuits à la vapeur

Bonduelle
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Pois chiches cuits à la vapeur
42Pois chiches cuits à la vapeur
pyszne chrupiące wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: Cieciorka ma wysoką zawartość kwasu foliowego. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Pois chiches cuits à la vapeurPois chiches cuits à la vapeur
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

18,05 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681003949

3083681003949

prix: 7,67 zł

acheter 12 szt. pour 7.55 zł/szt
7.67 PLN 2028-11-30 NewCondition
groszek cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna500 kJ / 119 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15,0 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik7,7 g
Białko6,0 g
Sól0,60 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Caractéristiques:chrupka i pożywna*, źródło białka 6 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 425 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:11Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
425 ml
16,47zł/l

prix: 7 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
mexicain 425 ml
21,18zł/l

prix: 9 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-11-30
Rolnik des tranches de tomates Rolnik des tranches de tomates
dans leur jus 425 g
9,39zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2028-07-30
Rolnik pois chiches en conserve Rolnik pois chiches en conserve
400 g
8,88zł/kg

prix: 3,55 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-03-30
la BIO IDEA La Bio Idea pois la BIO IDEA La Bio Idea pois
chiches BIO 400 g
20,60zł/kg

prix: 8,24 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-10-01
Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
saumure dans un BIO jar 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
date d'expiration 2027-12-31
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
212 ml
21,37zł/l

prix: 4,53 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
170 ml
26,53zł/l

prix: 4,51 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2029-08-31
Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
170 g
28,41zł/kg

prix: 4,83 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-08-31
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
340 g
25,59zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle champignon Letcho Bonduelle champignon Letcho
épicé 800 ml
19,64zł/l

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-10-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5