Roleski Marka Roleski Cechy mięso będzie kruche i soczyste Marka standaryzowana Marka - Firma Roleski Nazwa produktu uregulowana prawnie Gotowa marynata do mięs z papryką chipotle. Produkt pasteryzowany.
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-05

pojemność

cena za kilogram

27,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038040

5901044038040

prix: 7,81 zł

acheter 8 szt. pour 7.69 zł/szt
7.81 PLN 2027-05-05 NewCondition
woda pasta warzywna z papryką chipotle (20 %) (przecier pomidorowy, papryka chipotle (9 %), woda, cebula, cukier, ocet spirytusowy, papryka, czosnek, sól, chili, przyprawy, ekstrakt z chili, zioła, olej rzepakowy) cukier koncentrat pomidorowy cebula czosnek ocet spirytusowy sól olej słonecznikowy przyprawy (papryka wędzona, pieprz czarny, kumin, papryka słodka, pieprz cayenne) skrobia modyfikowana zagęszczony sok z limonki ekstrakt z czosnku
Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 634 Wartość energetyczna (kcal) 151 Tłuszcz (g) 5.2 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0.6 Węglowodany (g) 23 w tym cukry (g) 17 Białko (g) 2 Sól (g) 6 Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze na 100 g Wartość energetyczna 634 kJ / 151 kcal Tłuszcz 5,2 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g Węglowodany 23 g - w tym cukry 17 g Białko 2,0 g Sól 6,0 g
Marka Roleski Cechy mięso będzie kruche i soczyste Marka standaryzowana Marka - Firma Roleski Nazwa produktu uregulowana prawnie Gotowa marynata do mięs z papryką chipotle. Produkt pasteryzowany.
Roleski Firma Roleski Marynata Roleski Firma Roleski Marynata
do mięs 280 g
27,89zł/kg

prix: 7,81 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-05-06
Roleski Firma Roleski Marynata Roleski Firma Roleski Marynata
do mięs 280 g
27,89zł/kg

prix: 7,81 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-05-05
Prymat mariner au classique de la Prymat mariner au classique de la
viande 20 g
112,50zł/kg

prix: 2,25 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-04-30
Roleski Marinade Roleski Classic Roleski Marinade Roleski Classic
- prêt à l'emploi 200 g
33,55zł/kg

prix: 6,71 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-05-20
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5