Ekologiko
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-16

pojemność

cena za kilogram

112,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231743

5903111231743

prix: 11,28 zł

11.28 PLN 2026-11-16 NewCondition
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet gingembre confit , le Bio Planet gingembre confit , le
produit de l'agriculture écologique 100 g
72,90zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-24
Bio Planet Pommes anneaux produits Bio Planet Pommes anneaux produits
de l'agriculture écologique 100 g
158,40zł/kg

prix: 15,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-16
Bio Planet Baies de goji séchées Bio Planet Baies de goji séchées
100 g
105,90zł/kg

prix: 10,59 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-07-04
Bio Planet Rondelles d'ananas SECS Bio Planet Rondelles d'ananas SECS
BIO 100 g - BIO PLANET 100 g
146,70zł/kg

prix: 14,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-02
Bio Planet Baies séchées Inca Bio Planet Baies séchées Inca
organique 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-26
Bakalland Bakalland canneberges Bakalland Bakalland canneberges
séchées 100 g
58,20zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-30
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
soczewica 400 g
23,00zł/kg

prix: 9,20 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
kuskus 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-11
Ekologiko sucre de canne brun Ekologiko sucre de canne brun
Ekologiko organique 500 g
18,94zł/kg

prix: 9,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko muesli bio, Ekologiko Ekologiko muesli bio,
fruits 300 g
35,70zł/kg

prix: 10,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Ekologiko muesli Tropical Ekologiko muesli Tropical
Ekologiko Organic 300 g
27,83zł/kg

prix: 8,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-25
Ekologiko tomates séchées Ekologiko tomates séchées
Ekologiko Organic 80 g
99,88zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko organique Ekologiko Ekologiko organique
BIO
Ekologiko organique grain long riz blanc Ekologiko organique grain long riz blanc
grain long riz blanc 500 g
16,32zł/kg

prix: 8,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5