Ekologiko
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

23,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231279

5903111231279

prix: 9,20 zł

9.20 PLN 2027-12-31 NewCondition
Bio Planet lentilles vertes , Bio Planet lentilles vertes ,
produits de l'agriculture écologique 400 g
34,45zł/kg

prix: 13,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-09
Bio Planet produit de lentilles Bio Planet produit de lentilles
rouges de l'agriculture écologique 400 g
26,38zł/kg

prix: 10,55 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-28
Bio Planet Lentilles noires BELUGA Bio Planet Lentilles noires BELUGA
BIO 400 g - BIO PLANET 400 g
42,15zł/kg

prix: 16,86 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-30
Melvit Melvit soczewica zielona Melvit Melvit soczewica zielona
400 g
23,20zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-11-12
Melvit Melvit soczewica czerwona Melvit Melvit soczewica czerwona
400 g
19,15zł/kg

prix: 7,66 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-06
Melvit Melvit Soczewica czarna Melvit Melvit Soczewica czarna
400 g
24,20zł/kg

prix: 9,68 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-24
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
Soczewica 400 g
26,98zł/kg

prix: 10,79 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-19
Cenos pois jaunes décortiquées Cenos pois jaunes décortiquées
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-02-28
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
kuskus 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-11
Ekologiko sucre de canne brun Ekologiko sucre de canne brun
Ekologiko organique 500 g
18,94zł/kg

prix: 9,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko muesli bio, Ekologiko Ekologiko muesli bio,
fruits 300 g
35,70zł/kg

prix: 10,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Ekologiko muesli Tropical Ekologiko muesli Tropical
Ekologiko Organic 300 g
27,83zł/kg

prix: 8,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-25
Ekologiko tomates séchées Ekologiko tomates séchées
Ekologiko Organic 80 g
99,88zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko organique Ekologiko Ekologiko organique
BIO
Ekologiko organique grain long riz blanc Ekologiko organique grain long riz blanc
grain long riz blanc 500 g
16,32zł/kg

prix: 8,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-28
Ekologiko flocons de millet Ekologiko flocons de millet
BIO
flocons de millet Ekologiko organiques flocons de millet Ekologiko organiques
Ekologiko organiques 300 g
22,60zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5