Melvit
53
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-06

pojemność

cena za kilogram

19,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827014280

5906827014280

prix: 7,66 zł

acheter 12 szt. pour 7.55 zł/szt
7.66 PLN 2028-05-06 NewCondition
100% soczewica czerwona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1466 kJ/ 347 kcal
Tłuszcz 2,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 53 g
w tym cukry 3,0 g
Błonnik 8,3 g
Białko 25 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika pokarmowego
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Soczewica czerwona
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Soczewica czerwona z curry Składniki: 1,5 szklanki soczewicy czerwonej Melvit, 1 kostka rosołowa drobiowa, 1 łyżeczka czerwonej pasty curry, 1 łyżeczka curry w proszku, 1 pęczek świeżej kolendry, 2 cebule, 1 łyżeczka kuminu, 2 ząbki czosnku, 400 g pomidorów pelatti, 2 łyżki oleju. Opis przygotowania: Soczewicę przepłucz na sicie, a następnie przełóż do garnka. Zalej wodą przykrywając jej wierzch i gotuj do miękkości, uważając aby jej nie rozgotować. Po tym czasie odcedź. Cebulę oraz czosnek posiekaj drobno i przesmaż w garnku na oliwie. Następnie dodaj pastę oraz proszek curry, kumin i smaż chwilę razem. Do garnka dodaj pomidory pelatti, kostkę rosołową i doprowadź do wrzenia. Zmniejsz ogień i gotuj kilka minut. Na koniec, do pomidorów dodaj ugotowaną soczewicę. Całość dopraw do smaku. Gorące curry udekoruj listkami kolendry. Smacznego!
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet lentilles vertes , Bio Planet lentilles vertes ,
    produits de l'agriculture écologique 400 g
    34,45zł/kg

    prix: 13,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-09
    Bio Planet produit de lentilles Bio Planet produit de lentilles
    rouges de l'agriculture écologique 400 g
    26,38zł/kg

    prix: 10,55 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-28
    Bio Planet Lentilles noires BELUGA Bio Planet Lentilles noires BELUGA
    BIO 400 g - BIO PLANET 400 g
    42,15zł/kg

    prix: 16,86 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-30
    Melvit Melvit soczewica zielona Melvit Melvit soczewica zielona
    400 g
    23,20zł/kg

    prix: 9,28 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-11-12
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
    soczewica 400 g
    23,00zł/kg

    prix: 9,20 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Melvit Melvit Soczewica czarna Melvit Melvit Soczewica czarna
    400 g
    24,20zł/kg

    prix: 9,68 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-12-24
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    Soczewica 400 g
    26,98zł/kg

    prix: 10,79 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-19
    Cenos pois jaunes décortiquées Cenos pois jaunes décortiquées
    400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-02-28
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
    1 kg
    11,00zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5