Baies séchées Inca organique

Bio Planet

Ekologiczne jagody inkaskie to egzotyczne owoce, zwane również złotymi jagodami. Charakteryzują się wyraźnym, unikalnym, słodko-cierpkim smakiem. Polecamy jako pyszną i odżywczą samodzielną przekąskę, jak również jako dodatek do kotajli owocowych, musli, deserów, czy bakaliowych mieszanek.

Baies séchées Inca organiqueBaies séchées Inca organique
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-26

pojemność

cena za kilogram

123,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660091

5907814660091

prix: 12,33 zł

12.33 PLN 2027-07-26 NewCondition

ekologiczne jagody inkaskie suszone 100 %.


Wartość energetyczna - 1186 kJ / 281 kcal
Tłuszcz - 1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,6 g
Węglowodany - 53 g
w tym cukry - 53 g
Białko - 9,2 g
Sól - 0,05 g


Ekologiczne jagody inkaskie to egzotyczne owoce, zwane również złotymi jagodami. Charakteryzują się wyraźnym, unikalnym, słodko-cierpkim smakiem. Polecamy jako pyszną i odżywczą samodzielną przekąskę, jak również jako dodatek do kotajli owocowych, musli, deserów, czy bakaliowych mieszanek.


marque:

Bio Planet


Bio Planet Baies de goji séchées Bio Planet Baies de goji séchées
100 g
105,90zł/kg

prix: 10,59 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-07-04
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet gingembre confit , le Bio Planet gingembre confit , le
produit de l'agriculture écologique 100 g
72,90zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-24
Bio Planet Pommes anneaux produits Bio Planet Pommes anneaux produits
de l'agriculture écologique 100 g
158,40zł/kg

prix: 15,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-16
Bio Planet Rondelles d'ananas SECS Bio Planet Rondelles d'ananas SECS
BIO 100 g - BIO PLANET 100 g
146,70zł/kg

prix: 14,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-02
Bakalland Bakalland canneberges Bakalland Bakalland canneberges
séchées 100 g
58,20zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-30
Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe
100 g
37,20zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-11-30
Bio Planet Baies de goji séchées Bio Planet Baies de goji séchées
250 g
86,64zł/kg

prix: 21,66 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-10
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5