Baies de goji séchées

Bio Planet
51Baies de goji séchées
Baies de goji séchéesBaies de goji séchées
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-04

pojemność

cena za kilogram

105,90 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Chiny

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667861

5907814667861

prix: 10,59 zł

10.59 PLN 2027-07-04 NewCondition
ekologiczne jagody goji suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia1412 kJ / 334 kcal
Tłuszcz3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany61 g
w tym cukry51 g
Błonnik6,8 g
Białko12 g
Sól0,4 g

Dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące powinny zachować szczególną ostrożność.
marque:Bio Planet
Nom du produit réglementé par la loi:Jagody goji suszone.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Zalecane spożycie jagód od 10 do 20 g dziennie.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Chiny
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Baies séchées Inca Bio Planet Baies séchées Inca
    organique 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-07-26
    Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
    date d'expiration 2027-10-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet gingembre confit , le Bio Planet gingembre confit , le
    produit de l'agriculture écologique 100 g
    72,90zł/kg

    prix: 7,29 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-24
    Bio Planet Pommes anneaux produits Bio Planet Pommes anneaux produits
    de l'agriculture écologique 100 g
    158,40zł/kg

    prix: 15,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-16
    Bio Planet Rondelles d'ananas SECS Bio Planet Rondelles d'ananas SECS
    BIO 100 g - BIO PLANET 100 g
    146,70zł/kg

    prix: 14,67 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-02
    Bakalland Bakalland canneberges Bakalland Bakalland canneberges
    séchées 100 g
    58,20zł/kg

    prix: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe
    100 g
    37,20zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-11-30
    Bio Planet Baies de goji séchées Bio Planet Baies de goji séchées
    250 g
    86,64zł/kg

    prix: 21,66 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-01-10
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5