Dr. Oetker
52
Sosy deserowe są wyśmienitym dodatkiem do lodów, deserów, ciast, naleśników i gofrów. Wzbogacają smak i podnoszą atrakcyjność wszystkich słodkości, zarówno tych podawanych na zimno jak również na ciepło. Produkowane są w oparciu o naturalne składniki, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów dlatego szczególnie polecamy je do serwowania w kompozycji z budyniami lub kisielami Dr. Oetkera jako słodka przekąska dla najmłodszych smakoszy. Sosy Dr. Oetkera zapakowane są w oryginalną, funkcjonalną butelkę o atrakcyjnym kształcie. Forma butelki „postawiona na głowie” pozwala w prosty sposób wycisnąć z butelki sos do ostatniej pysznej kropli. Dodatkowo zastosowana w nakrętce przegroda silikonowa umożliwia łatwe i kontrolowane dozowanie produktu oraz zapobiega wyciekaniu sosu podczas przechowywania.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

42,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437002415

5900437002415

prix: 8,59 zł

acheter 6 szt. pour 8.46 zł/szt
8.59 PLN 2027-12-31 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz roślinny palmowy, emulgator (lecytyny), aromaty, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Informations sur les additifs:Bez barwników
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Energia1431 kJ/340 kcal
Tłuszcz 4,9 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 2,6 g
Węglowodany 71,1 g
w tym Cukry 60,8 g
Białko 1,3 g
Sól 0,15 g

Sosy deserowe są wyśmienitym dodatkiem do lodów, deserów, ciast, naleśników i gofrów. Wzbogacają smak i podnoszą atrakcyjność wszystkich słodkości, zarówno tych podawanych na zimno jak również na ciepło. Produkowane są w oparciu o naturalne składniki, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów dlatego szczególnie polecamy je do serwowania w kompozycji z budyniami lub kisielami Dr. Oetkera jako słodka przekąska dla najmłodszych smakoszy. Sosy Dr. Oetkera zapakowane są w oryginalną, funkcjonalną butelkę o atrakcyjnym kształcie. Forma butelki „postawiona na głowie” pozwala w prosty sposób wycisnąć z butelki sos do ostatniej pysznej kropli. Dodatkowo zastosowana w nakrętce przegroda silikonowa umożliwia łatwe i kontrolowane dozowanie produktu oraz zapobiega wyciekaniu sosu podczas przechowywania.
Caractéristiques:bez konserwantów i barwników, doskonały dodatek do: lodów, ciast, deserów, naleśników
marque:Dr. Oetker
Nom du produit réglementé par la loi:Sos o smaku czekoladowym
Conservation:Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: 1. Przed użyciem wstrząśnij. Następnie odkręć nakrętkę. 2. Usuń aluminiową platynkę. 3. Nałóż nakrętkę, otwórz klapkę i lekko ściskając butelkę dozuj sos. 4. Po użyciu bez obaw stawiaj butelkę "na głowie", specjalne zabezpieczenie w nakrętce zapobiega wyciekaniu sosu.
Type d'emballage:Not specified
Adresse du producteur:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Delecta crème Karpatka orginalna Delecta crème Karpatka orginalna
    250 g
    19,56zł/kg

    prix: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    54,00zł/kg

    prix: 5,40 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,10zł/kg

    prix: 3,21 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
    des gâteaux 9 ml
    264,44zł/l

    prix: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
    pâte 30 g
    33,00zł/kg

    prix: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker acide Dr. Oetker Dr. Oetker acide
    date d'expiration 2029-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
    comestible 20 g
    149,50zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    date d'expiration 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
    , gelée de fraise 30 g
    55,00zł/kg

    prix: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
    douce gelée d'Apple 30 g
    55,33zł/kg

    prix: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
    moment cerise 30 g
    55,00zł/kg

    prix: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2027-07-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5