Pois en conserve Dow TONE

Dawtona
53Pois en conserve Dow TONE
Równina Łowicko-Błońska W sercu malowniczej równiny Łowicko-Błońskiej, otulonej przez dolinę Wisły i Bzury, tkwi sekret najwyższej jakości upraw. To tutaj, na żyznych glebach, uprawiany jest nasz groszek. Kiedy w pełni dojrzeje, prosto z pola trafia do puszki. Dzięki temu jest naturalnie zielony i idealnie miękki. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Pois en conserve Dow TONEPois en conserve Dow TONE
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-23

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001665

5901713001665

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2028-07-23 NewCondition
groszek (60 %), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g
Wartość energetyczna242 kJ / 77 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry2,2 g
Błonnik2,2 g
Białko3,9 g
Sól0,48 g

Równina Łowicko-Błońska W sercu malowniczej równiny Łowicko-Błońskiej, otulonej przez dolinę Wisły i Bzury, tkwi sekret najwyższej jakości upraw. To tutaj, na żyznych glebach, uprawiany jest nasz groszek. Kiedy w pełni dojrzeje, prosto z pola trafia do puszki. Dzięki temu jest naturalnie zielony i idealnie miękki. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Caractéristiques:6h - prosto z pola do puszki
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nom du produit réglementé par la loi:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Rolnik petits pois en conserve Rolnik petits pois en conserve
    400 g
    10,83zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-10-30
    Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
    400 g
    13,00zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-10-08
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
    conserve 400 g
    13,05zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-10-04
    Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
    conserve 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-09-24
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    prix: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-08-28
    Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
    tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
    12,50zł/kg

    prix: 5 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-09-26
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5