mesurer liquide détartrage

Kamix Środek w płynie do usuwania osadów z kamienia Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń i powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki. Czyści z osadów kamienia urządzenia AGD: - czajniki zwykłe i elektryczne - expresy do kawy i herbaty - pralki - zmywarki - inne miejsca gdzie powstają osady z wody
mesurer liquide détartragemesurer liquide détartrage
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

38,84 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905052600558

5905052600558

prix: 19,42 zł

19.42 PLN NewCondition

Mieszanina kwasów spożywczych i nieszkodliwych inhibitorów korozji.


Środek w płynie do usuwania osadów z kamienia Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń i powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki. Czyści z osadów kamienia urządzenia AGD: - czajniki zwykłe i elektryczne - expresy do kawy i herbaty - pralki - zmywarki - inne miejsca gdzie powstają osady z wody
Caractéristiques:Produkt polski
Avertissement de sécurité:Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady lekarza.
marque:Kamix
Conservation:Produkt zachowuje swoje właściwości nie krócej niż 4 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia Czyszczone urządzenie lub powierzchnię należy poddać działaniu Kamixu AGD rozcieńczonego w ciepłej wodzie w stosunku od 1:1 do 1:5 przez 10-120 min. (w zależności od zakamienienia). Następnie wypłukać wodą. Ekspresy do kawy/herbaty: postępować zgodnie z instrukcją urządzenia, w pozostałych przypadkach wlać 1/2 szklanki Kamixu AGD w płynie i 1-2 szklanki wody. Włączyć ekspres, pozwolić na przepływ 1 szklanki roztworu i wyłączyć urządzenie. Pozostawić pod działaniem preparatu przez 15 min. Następnie włączyć ponownie i pozwolić na przepływ roztworu. Wypłukać ekspres starannie czystą wodą. Pralki i zmywarki: zawartość butelki wlać do wnętrza pustej pralki lub zmywarki, włączyć cykl na 40 - 60°C. Nie stosować do powierzchni ocynkowanych i marmurowych.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Kamix Kamix Środek w płynie Kamix Kamix Środek w płynie
500 ml
35,52zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-23
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

prix: 11,59 zł

PLN
1
12
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

prix: 19,87 zł

PLN
1
12
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

prix: 12,87 zł

PLN
1
5
Hades Hades - pâtes pour le soin Hades Hades - pâtes pour le soin
- des pierres tombales 300 ml
51,40zł/l

prix: 15,42 zł

PLN
1
6
Tytan Pierre titane de Tytan Pierre titane de
propres 500g pulvérisation et la rouille - salles de bains

prix: 9,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-12
Kamix Kamix Appliances 2x75g Kamix Kamix Appliances 2x75g
détartrage automatique 150 g
69,33zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
3
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

prix: 9,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-10-30
Kamix poudre de détartrage Kamix poudre de détartrage
50 g
140,00zł/kg

prix: 7 zł

PLN
1
4
Kamix ami cuisine dégraissant Kamix ami cuisine dégraissant
mousse active 500 ml
26,42zł/l

prix: 13,21 zł

PLN
1
2
Kamix L'eau distillée Kamix Kamix L'eau distillée Kamix
Kamix eau Kamix Elitte parfumée Kamix eau Kamix Elitte parfumée
pour les fers de thé vert 1 litr

prix: 9,25 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Płyn w sprayu Kamix Kamix Płyn w sprayu
500 ml
39,52zł/l

prix: 19,76 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Błysk i Świeżość Kamix Kamix Błysk i Świeżość
500 ml
26,42zł/l

prix: 13,21 zł

PLN
1
4
Kamix Kamix odkamieniacz Express Kamix Kamix odkamieniacz Express
500 ml
37,98zł/l

prix: 18,99 zł

PLN
1
2
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5