Dawtona Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-12

pojemność

cena za kilogram

13,96 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713021694

5901713021694

prix: 7,26 zł

7.26 PLN 2028-01-12 NewCondition
pomidory (136 g pomidorów w 100 g produktu), cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, bazylia (1 %), olej rzepakowy, zioła, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna236 kJ / 56 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik0,9 g
Białko1,5 g
Sól1,1 g

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Caractéristiques:dobry skład, polskie pomidory
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pomidorowy z bazylią. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Recettes:Proste danie w kilku krokach: Ugotuj swój ulubiony makaron al dente. Na patelni podsmaż mięso lub mielone tofu, dodaj sos i całość podgrzewaj na małym ogniu Gdy sos będzie ciepły, dodaj ugotowany makaron, całość wymieszaj. Podgrzewaj wszystko razem jeszcze chwilkę i gotowe Podkreśl smak i dodaj listki świeżej bazylii. Smacznego!
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Jamar Jamar Sos boloński Jamar Jamar Sos boloński
date d'expiration
2028-02-29
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5