Prymat
35
młynek średniej jakości
31
Czy wiesz że? Pieprz czarny ziarnisty jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych przypraw na świecie. Powszechnie stosowany do mięs, ryb, sosów, warzyw i marynat. Posiada wyrazisty aromat, który jest najintensywniejszy zaraz po zmieleniu.
masa netto

masa netto

47 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

201,70 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135031134

5901135031134

prix: 9,48 zł

9.48 PLN 2029-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Czy wiesz że? Pieprz czarny ziarnisty jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych przypraw na świecie. Powszechnie stosowany do mięs, ryb, sosów, warzyw i marynat. Posiada wyrazisty aromat, który jest najintensywniejszy zaraz po zmieleniu.
marque:Prymat
À propos de la marque:Prymat Pełne aromatu zioła i przyprawy
Nom du produit réglementé par la loi:Pieprz czarny ziarnisty.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/Nr partii: patrz nadruk na etykiecie. Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2017-03-15 13:43:59młynek średniej jakości



Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Dary Natury Dary Natury Pieprz Dary Natury Dary Natury Pieprz
biały ziarno 30 g
447,00zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-10-02
Dary Natury Dary Natury Pieprz Dary Natury Dary Natury Pieprz
czarny mielony 50 g
259,80zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-02
Cykoria Cykoria Pieprz czarny Cykoria Cykoria Pieprz czarny
mielony 20 g
100,00zł/kg

prix: 2 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2028-07-30
Cykoria Cykoria Pieprz czarny Cykoria Cykoria Pieprz czarny
ziarnisty 20 g
100,00zł/kg

prix: 2 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-30
Florpak FLORPAK granuleuse poivre Florpak FLORPAK granuleuse poivre
noir 150 g
82,73zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-06-30
Cykoria grossièrement moulu Cykoria grossièrement moulu
Chicorée poivre noir 20 g
128,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Chicorée couleur Cykoria Chicorée couleur
granuleuse poivre 20 g
132,50zł/kg

prix: 2,65 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-04-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5