Dary Natury

przyprawa powszechnie stosowana do zup, mięs, marynat, wędlin, nadaje się do przyprawiania surówek warzywnych.

BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-02

pojemność

cena za kilogram

259,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527872

5902768527872

prix: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-02-02 NewCondition

pieprz czarny* 100% (* certyfikowany składnik ekologiczny)


przyprawa powszechnie stosowana do zup, mięs, marynat, wędlin, nadaje się do przyprawiania surówek warzywnych.


Dary Natury Dary Natury Kurkuma Dary Natury Dary Natury Kurkuma
BIO 50 g
197,40zł/kg

prix: 9,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-01
Dary Natury Dary Natury Papryka Dary Natury Dary Natury Papryka
BIO
Dary Natury Papryka wędzona Dary Natury Papryka wędzona
wędzona 50 g
306,40zł/kg

prix: 15,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-03
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Dary Natury Dary Natury Pieprz Dary Natury Dary Natury Pieprz
biały ziarno 30 g
447,00zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-10-02
Cykoria Cykoria Pieprz czarny Cykoria Cykoria Pieprz czarny
mielony 20 g
100,00zł/kg

prix: 2 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2028-07-30
Cykoria Cykoria Pieprz czarny Cykoria Cykoria Pieprz czarny
ziarnisty 20 g
100,00zł/kg

prix: 2 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-30
Florpak FLORPAK granuleuse poivre Florpak FLORPAK granuleuse poivre
noir 150 g
82,73zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-06-30
Cykoria grossièrement moulu Cykoria grossièrement moulu
Chicorée poivre noir 20 g
128,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-30
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
z korzenia 100 g
189,90zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5