Cykoria
55
Ok.
54
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

43,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288172978

5900288172978

prix: 1,29 zł

1.29 PLN 2028-08-30 NewCondition
regulator kwasowości: difosforan disodowy E 450(i), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu E 500 (ii), mąka pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna376 kJ/ 89 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany19 g
w tym cukry0 g
Błonnik0,6 g
Białko2,6 g
Sól24,1 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
na 1 kg mąki
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Proszek do pieczenia.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed zawilgoceniem.
Préparation et utilisation:Można zastosować jako dodatek do ciast, deserów.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2024-07-24 17:16:27Ok.



Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
pâte 30 g
33,00zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-05-30
Delecta Delecta levure 30 g Delecta Delecta levure 30 g
30 g
50,67zł/kg

prix: 1,52 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2027-03-30
Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
gluten de BIO libre 12 g
151,67zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-02-06
Dr. Oetker Dr. Oetker Zakwas Dr. Oetker Dr. Oetker Zakwas
chlebowy żytni 15 g
126,67zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
BIOVEGAN Biovegan Proszek BIOVEGAN Biovegan Proszek
do pieczenia 51 g
110,78zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-05-31
Bio Planet Bio Planet Proszek Bio Planet Bio Planet Proszek
do Pieczenia BIO 15 g
98,00zł/kg

prix: 1,47 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-03-03
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
60 g
37,67zł/kg

prix: 2,26 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5