Cykoria
45
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

32,10 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288324483

5900288324483

prix: 3,21 zł

acheter 18 szt. pour 3.16 zł/szt
3.21 PLN 2028-03-30 NewCondition

preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E472a, syrop glukozowy), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, skrobia ziemniaczana modyfikowana, żelatyna wieprzowa, aromat, barwnik: karmel


Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywacza produktu dla 1 sposobu przyrządzania (z mlekiem 2% tłuszczu) w 100 g
Wartość energetyczna 851 kJ/ 203 kcal
Tłuszcz 11 g
w tym kw. tł. nasycone 10 g
Węglowodany 22 g
w tym cukry 19 g
Błonnik <0,5 g
Białko 4,5 g
Sól 0,32 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 12 sugerowanych porcji produktu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
gotowy w 5 minut, Polski Producent
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Koncentrat kremu w proszku.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: 1 sposób Do wysokiego naczynia wlać 220 ml schłodzonego mleka, wsypać zawartość opakowania i miksować około 3-4 minut. 2 sposób Do wysokiego naczynia wlać 250 ml (1 szklankę) schłodzonego mleka, wsypać zawartość opakowania i miksować około 3 minut. Następnie dodać 80 g miękkiego masła lub margaryny i miksować jeszcze około 2 minut. Przygotowany krem stosujemy do przekładania oraz dekorowania ciasta. Krem można urozmaicić dodając bakalie, owoce, konfitury itp. Porcja kremu wystarcza do przełożenia biszkoptu o średnicy około 24 cm, co pozwala na przygotowanie około 12 porcji. W przypadku większego biszkoptu zalecamy użycie dwóch opakowań kremu, np. o różnych smakach.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    54,00zł/kg

    prix: 5,40 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Panier panierka Cykoria Cykoria Panier panierka
    do mięsa, 200 g
    24,10zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-07-30
    Cykoria Cykoria Smakosz Extra Cykoria Cykoria Smakosz Extra
    przyprawa 1 kg

    prix: 13,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
    15 g
    199,33zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2028-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5