Biscuits de grains entiers

Alce Nero
51Biscuits de grains entiers
Biscuits de grains entiersBiscuits de grains entiers
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-24

pojemność

cena za kilogram

48,54 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800175

8009004800175

prix: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-01-24 NewCondition

pełnoziarnista mąka pszenna (62%)*, cukier trzcinowy*, oliwa z oliwek extra virgin (13%)*, skrobia pszenna*, syrop ryżowy*, substancje spulchaniające  (węglany amonu, węglan sodu), sól  (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Alce Nero Biscuits de lait Alce Nero Biscuits de lait
    BIO
    Biscuits de lait Biscuits de lait
    350 g
    54,57zł/kg

    prix: 19,10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-04-02
    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
    Nyskie lumière sans sucre . 120 g
    40,42zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-18
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5