Bio Planète levure flocons BIO inactive

Bio Planet

Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.

Bio Planète levure flocons BIO inactiveBio Planète levure flocons BIO inactive
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

216,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667984

5907814667984

prix: 21,63 zł

21.63 PLN 2027-06-30 NewCondition

drożdże*, mąka PSZENNA*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1434 kJ / 342 kcal
Tłuszcz - 6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,3 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 3,0 g
Białko - 28 g
Sól - 1,0 g


Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.


Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Lubella mlekołaki céréales Lubella mlekołaki céréales
coquilles de chocolat 250 g
23,96zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-30
Mlekołaki boules de chocolat de Mlekołaki boules de chocolat de
céréales 250 g
27,36zł/kg

prix: 6,84 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Mlekołaki Anneaux miel de Mlekołaki Anneaux miel de
céréales 250 g
24,72zł/kg

prix: 6,18 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec Bouillie de bouffe aux Kupiec Bouillie de bouffe aux
pruneaux 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec Bouillie de bouffe avec des Kupiec Bouillie de bouffe avec des
fraises 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-30
Kupiec Bouffe Gruau Cranberry Kupiec Bouffe Gruau Cranberry
Framboise 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5