Bio Planet

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

24,34 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983781004

5902983781004

prix: 8,52 zł

8.52 PLN 2028-12-31 NewCondition

fasolka kidney*, woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 423 kJ / 100 kcal
Tłuszcz: 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 13 g
w tym cukry: 1,5 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 7,7 g
Sól: 0,5 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.


Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Campomar nature des olives noires Campomar nature des olives noires
avec de la pierre bio 350 g
45,69zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Campomar nature olives vertes Campomar nature olives vertes
dénoyautés bio 350 g
36,14zł/kg

prix: 12,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-02
Rolnik Agriculteur betteraves Rolnik Agriculteur betteraves
entières 350 g
16,80zł/kg

prix: 5,88 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-04-15
Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
saumure dans un BIO jar 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
Bio Planet Bio Europe Green Peas Bio Planet Bio Europe Green Peas
marinés dans une BIO jar 350 g
27,71zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone
Bella Di 350 g
70,40zł/kg

prix: 24,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
Jalapeno 350 g
34,83zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-15
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5