Bio Planet

Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych.

BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-07-01

pojemność

cena za kilogram

67,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368070

5903900368070

prix: 18,99 zł

18.99 PLN 2029-07-01 NewCondition

pomidory suszone* 60 %, olej słonecznikowy* 28 %, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 6 %, kapary*, ocet winny*, sól, czosnek*, oregano*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 571 kJ/139 kcal
Tłuszcz - 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,4 g
Węglowodany - 1,5 g
w tym cukry - 1,4 g
Błonnik - 7,9 g
Białko - 1,1 g
Sól - 2,5 g


Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych.


Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
paski 280 g
32,11zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
103
date d'expiration 2027-08-30
Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
280 g
41,32zł/kg

prix: 11,57 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-04-30
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Oliwki zielone bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
Oliwki czarne bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-08-30
Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

prix: 19,10 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-12-30
Devaldano Devaldano Maślak Devaldano Devaldano Maślak
date d'expiration 2028-11-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5