Helcom
51
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

32,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902166743225

5902166743225

prix: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-08-30 NewCondition

Pomidory suszone namoczone 54% (pomidory suszone 32%, woda, sól), olej rzepakowy, przyprawy.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
    l'huile 280 g
    40,64zł/kg

    prix: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-26
    Bio Planet Bio Planet Pomidory Bio Planet Bio Planet Pomidory
    suszone w oleju 280 g
    67,82zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-07-01
    Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
    280 g
    41,32zł/kg

    prix: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Oliwki zielone bez 280 g
    53,54zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    Oliwki czarne bez 280 g
    53,54zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-08-30
    Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO
    280 g
    68,21zł/kg

    prix: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2030-12-30
    Devaldano Devaldano Maślak Devaldano Devaldano Maślak
    date d'expiration 2028-11-30
    Helcom Helcom Borowik szlachetny Helcom Helcom Borowik szlachetny
    suszony 20 g
    362,50zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-12-31
    Helcom Helcom Masa makowa Helcom Helcom Masa makowa
    z bakaliami 850 g
    12,36zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-05-30
    Helcom Helcom Jabłko prażone Helcom Helcom Jabłko prażone
    date d'expiration
    2027-03-30
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    date d'expiration
    2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5