Helcom
55
Dobrze wysuszone,bardzo smaczne
53

Borowik szlachetny suszony krojony.

masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

362,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902166700563

5902166700563

prix: 7,25 zł

7.25 PLN 2027-12-31 NewCondition

Owocniki (kapelusze i trzony) krojone.


Borowik szlachetny suszony krojony.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Malgorzata Biernacka , 2026-03-09 14:04:55Dobrze wysuszone,bardzo smaczne



Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
20 g
499,50zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
Florpak haricots rouges dans le Florpak haricots rouges dans le
sac de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

prix: 6,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-31
Cenos pois jaunes décortiquées Cenos pois jaunes décortiquées
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-02-28
Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
date d'expiration 2028-01-30
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Kupiec haricots belle Jas Tyczny Kupiec haricots belle Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

prix: 12,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-31
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Helcom Helcom Masa makowa Helcom Helcom Masa makowa
z bakaliami 850 g
12,36zł/kg

prix: 10,51 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-05-30
Helcom Helcom Jabłko prażone Helcom Helcom Jabłko prażone
date d'expiration
2027-03-30
Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
paski 280 g
32,11zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
103
date d'expiration 2027-08-30
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
94
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5