Amaizin
21
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-11

pojemność

cena za kilogram

97,87 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976009584

8718976009584

prix: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-11 NewCondition

mąka kukurydziana* (73 %), olej słonecznikowy*, mieszanka paprykowa* (5 %) (sól morska, syrop glukozowy*, przyprawy* (papryka*, pieprz czarny*, czosnek*) cukier*, cebula*, pomidor*, ekstrakt z papryki*, lubczyk*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2009 kJ / 480 kcal
Tłuszcz - 21,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,2 g
Węglowodany - 62,8 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6,7 g
Sól - 1,3 g


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Chipsy Amaizin Amaizin Chipsy
    kukurydziane chili 75 g
    79,87zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-03-03
    Lorenz Chipsletten sud puces Lorenz Chipsletten sud puces
    paprika de pommes de terre dans un tube 100 g
    76,20zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage avec la Lorenz Chipsletten fromage avec la
    ciboulette croustilles dans un tube 100 g
    76,20zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-05-14
    Wiejskie Croustilles de pommes de Wiejskie Croustilles de pommes de
    terre oignon pommes de terre du jardin 130 g
    60,00zł/kg

    prix: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-02-15
    Wiejskie pommes de terre chips de Wiejskie pommes de terre chips de
    pommes de terre avec du beurre salé 130 g
    60,38zł/kg

    prix: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-02-23
    Społem Kielce Sainte-Croix Społem Kielce Sainte-Croix
    casse-croûte pour la friture 400 g
    14,15zł/kg

    prix: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-29
    Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
    sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-31
    Bio Planet Chips de banane sucrée Bio Planet Chips de banane sucrée
    BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-01-31
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Fasola czarna Amaizin Amaizin Fasola czarna
    w zalewie 400 g
    20,63zł/kg

    prix: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny
    BIO 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-12-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5