Alce Nero Olive huile extra vierge enfants BIO

Alce Nero
52Alce Nero Olive huile extra vierge enfants BIO

SKŁADNIKI
oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia charakteryzuje sie niską kwasowością i jest idealna dla zdrowia i rozwoju dzieci.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3389 kJ /824 kcal
Tłuszcz - 91,60 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 14,10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
Witamina E - 17 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywanie w temperaturze  16-18 stopni C.

 

Alce Nero Olive huile extra vierge enfants BIOAlce Nero Olive huile extra vierge enfants BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-16

pojemność

cena za litr

129,36 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810624

8009004810624

prix: 32,34 zł

32.34 PLN 2027-08-16 NewCondition

oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia charakteryzuje sie niską kwasowością i jest idealna dla zdrowia i rozwoju dzieci.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3389 kJ /824 kcal
Tłuszcz - 91,60 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 14,10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
Witamina E - 17 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywanie w temperaturze  16-18 stopni C.

 


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    i do Pizzy 250 ml
    114,52zł/l

    prix: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-30
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
    l'ail 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-18
    Alce Nero huile d'olive extra Alce Nero huile d'olive extra
    vierge 750 ml
    93,83zł/l

    prix: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-23
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5